בניית אתרים בחינם

נכתב בתאריך 21/02/2017

בניית אתרים בחינם זהו ביטוי שמקדמי אתרים רבים יכולים להעיד כמה אנשים מחפשים שירות זה מידי יום. כולנו רוצים לחסוך היכן שניתן, להיות יצירתיים ולהתקדם בכוחות עצמנו.

בניית אתרים בחינם כאסטרטגיה שיווקית

בשנים האחרונות, פלטרפורמות וחברות רבות הבינו שישנה דרך קלה לקבל לקוחות חדשים. הדרך הזו היא, ניחשתם נכון, בניית אתרים בחינם. החינם הזה יכול להגיע בשלל צורות דוגמת התנסות במערכת למספר חודשים, תשלום חודשי נמוך מאוד, הפעלת האתר לזמן מוגבל ועוד.

האם בניית אתרים בחינם היא באמת חינם

כמו במרבית המקרים, אין "מתנות חינם", וכל שירות שנקבל בסופו של יום יעלה כסף, עם כל הרצון הטוב של הצד השני…

לרוב, בבואכם להקים אתר "בחינם" במקומות המציעים בניית אתרים בחינם, תיתקלו בתפריט נאה ומושך להקמת אתר האינטרנט החדש שלכם. תפריט זה יציע אפשרויות שונות להוספה לאתר- גלריית תמונות, עמוד אודות, עמודי מוצר ועוד. אלה שמרגע העלאת האתר לאוויר הוא במרבית המקרים יהיה מוקצב לזמן מוגבל בלבד. במידה ותחליטו לשלם מעבר, תקבלו קוד שהוא רחוק מלהיות מיועד להבנה על ידי מנועי חיפוש, לא יהיה שלכם (זאת אומרת שאם אפילו תרצו לשנות את הטלפון באתר תהיו כבולים לאותו נותן שירות ספציפי).

העצוב ביותר, בהרבה מקרים (שניתקלתי בהם) יהיה קשה אפילו לאתר את אתרכם דרך הקשת שמו בגוגל.

דבר נוסף שראוי לציין, ברגע שתרצו לעבור לחברת אחסון אחרת, לדוגמא זולה יותר, האתר כבר לא יהיה שלכם. אתרי אינטרנט על פלטפורמות חינמיות כבולים לאותה פלטפורמה ספציפית. חברות המציעות שירותי בניית אתרים בחינם יודעות זאת, ומסתמכות על כך שלא תעזבו אחרי העבודה והכסף שהשקעתם. השקיעו מההתחלה באתר שיהיה שלכם, אשר תהיו חופשיים לנייד אותו במידת הצורך, ויהיה בנוי בסטנדרטים המקובלים למנועי חיפוש.

חלופות עבור בניית אתרים בחינם

אם ברצונכם לבנות אתר תדמיתי נטו, ללא שינוי תכוף של תכנים באתר, נסו ולא להתפתות למקומות המציעים לכם בניית אתרים בחינם. אתר אינטרנט איכותי, עם תשתית קידומית וחקר מילות מפתח (להבדיל מהאתרים ה"חינמיים" שמוצעים לכם) לא צריך לעלות הרבה כסף. לפעמים, בקרוב ל-1,000 שקלים תקבלו נקודת התחלה איכותית וטובה.

דבר נוסף שאפשר לקחת בחשבון הוא הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לכם להוסיף את כל פרטי ההתקשרות הרלוונטיים לעסק שלכם, ובלחיצה על כל כפתור הלקוחות הפוטנציאלים יכולים לשלוח לכם הודעות SMS, לנווט אל העסק שלכם באמצעות "וויז", לשלוח אימייל, להתקשר, ועוד ועוד אפשרויות. הדבר מאפשר ללקוחות המחפשים את העסק שלכם בגוגל למצוא אתכם בקלות ומאפשר מספר דרכי התקשרות מהירות. דוגמאות לכרטיסי ביקור דיגיטלים שהקמנו:
שגיא תכנון פיננסי

איציק אדורם

זכרו! כאשר מקימים אתר אינטרנט צריכים לבחור דומיין (שם / כתובת האתר באינטרנט, לדוגמא האתר שלי יושב בכתובת www.webops.co.il). נקודת התחלה עם אתר לא מקצועי עלולה לגרום לדומיין זה לקבל ניקוד לא טוב בגוגל. ניסיון לתקן מונטיין גרוע יהיה לפעמים לא כדאי עד כדי רכישת דומיין חדש. עדיף להתחיל טוב את הנוכחות באינטרנט ואת מערכת היחסים שלכם עם גוגל. אני מציעים לכם לדחות את מועד הקמת האתר, עד אשר יהיה לכם תקציב סביר לבנייתו בידיים מקצועיות, ולא להתפתות להצעות של בניית אתרים בחינם על ידי חברות מסויימת.

בניתי לעסקים רבים נוכחות אינטרנטית מרשימה, רווחית, ובתקציב הגיוני בהחלט, ואשמח לעשות זאת גם עבורך.

לחץ כאן להשארת פרטים.שיתוף עמוד זה בפייסבוק

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*